• Spánek základ života

  Vaření začíná nákupem a pořádný spánek kvalitní matrací. Jste si ale jistí, že právě matrace vám zajistí dobrý spánek? A není tomu přesně naopak? Není matrace právě to jediné, co vás od kvalitního spánku dělí?

  Prečíst článek

  Pokud už máte správný podklad a pořád se nemůžete dobře vyspat. Zkuste inspiraci některým z následujících tipů pro efektivnější spánek.

  Prečíst článek

 • Konopný olej: ať žije král

  Konopný olej získávaný z rostliny zvané konopí seté je označován za zázračnou potravinu díky své vyrovnané koncentraci omega mastných kyselin.

  Prečíst článek

 • Deset mýtů o běhání naboso

  Běhání naboso, minimalistický i přirozený běh – to vše jsou výrazy označující běhání takovým způsobem, který dovoluje našim chodidlům fungovat v souladu s tím, jak jsou k běhu od přírody uzpůsobené.

  Přečíst článek

 • Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky

  Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. 

  Přečíst článek

Přihlášení

Online

Právě přítomno: 58 hostů a žádný člen

Konzumace fluoridu vede k poškození mozku, ukazuje studie

Velké množství nových zpráv, zdůrazňujících rizika spjatá s fluoridací pitné vody, činí obhajování tohoto postupu pro flurodové fanatiky stále složitějším. Nová studie publikovaná v časopise Neurologia ukazuje, že trvalé vystavení a konzumace fluoridových preparátů, které se přidávají do vodovodní sítě, může způsobit vážné poškození mozku a nervové soustavy. V souladu s výsledky několika nedávných studií odkrývá šílenství dobrovolného přidávání toxických chemikálií do vodních zdrojů ve jménu ochrany zubů.

 

Dlouhotrvající příjem fluoridu může způsobit važnou újmu na zdraví - obzvláště na nervovém systému." píší ve své zprávě výzkumníci Valdez a Jiminez. "Fluorid dokáže překonat bariéru mezi krví a mozkem, což může způsobit biochemické a funkční změny v nervovém systému během těhotenství, jelikož fluorid se hromadí v mozkové tkáni už před narozením.


Tak tady to máte, přátelé. Fluroidové sloučeniny, získavané z odpadu vznikajícího při těžbě hliníku a fosfátů, přecházejí rovnou do mozku, kde se ukládají a zakládají na nemoci. Pronikají taky do štítné žlázy a do mozkových žláz (šišinky) a narušují produkci hormonů, což vede k mnoha dalším onemocněním.

Děsivou pravdu o fluoridu už zkrátka nelze dále popírat. Stále se vynořují nové důkazy o tom, že fluorid je vysoce toxický chemický jed, což přiznává dokonce už i US Environmental Protection Agency (EPA - agentura pro životní prostředí). US Centers for Disease Control (CDC - centrum pro kontrolu chorob) také nedávno zahájilo odstranění následků poškození snížením doporučených bezpečných dávek jako reakci na studia dokazující, že fluorid škodí dětem.

 

(http://www.naturalnews.com/030952_CDC_fluoride.html)

Rada odborníků na fluroid z National Research Council (národního výzkumného střediska) říká:

Je zřejmé, že fluroidy mají schopnost ovlivňovat mozkovou činnost. Fluoridy také zvyšují tvorbu volných radikálů v mozku několika rozdílnými způsoby. Tyto změny připouštějí možnost, že fluroidy mohou přispívat k riziku vzniku Alzheimerovy choroby.


Za zmínku také stojí fakt, že ve vydání magazínu Time z 12. dubna 2010 je fluorid uvedený mezi "Deseti nejčastěji se vyskytujícími toxiny v domácnosti." Fluorid je zde označen jako "toxin poškozující nervovou soustavu a při pozření potencionálně přispívající k tvorbě nádorů," a je opravdu těžké pochopit, jak může kdokoli navrhovat, že jeho přidání do zdrojů pitné vody může být jakkoli prospěšné.

"Fluroid může být toxický již v množství při požití jednoho ppm (miliontiny celku) a efekty nejsou okamžité, jelikož může trvat 20 let či déle, než se projeví," dodává zpráva.

 

Autor

Ethan A. Huff
Přeložil: Sonnak
Zdroj: http://www.naturalnews.com/032957_fluoride_brain_damage.html

 

Sdílet na Facebooku

 

Zapojte se!

Hledáme překladatele, zdravotní badatelky, detektivy a novinářky. Pokud se chcete zapojit, dejte nám vedět!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RSS

NaturalMagic.cz RSS feed


Ženy s vyšším cholesterolem žijí déle a méně často je postihují infarkty a mrtvice

Pokud vám diagnóza „vysoký cholesterol“ zní jako rozsudek smrti, stali jste se nejspíše obětí cholesterolové propagandy. Domněnka, že nižší cholesterol je lepší, je běžná, ovšem nový výzkum ukazuje přesný opak.


Pacienti, kteří se nechají ovládnout nemocí, odmítají změny v životním stylu

Už mnoho studií došlo k závěrům, že dokonce ani infarkt nebo zápas s rakovinou nedokáží inspirovat pacienty k tomu, aby udělali nějaké změny směrem ke zdravějšímu životnímu stylu.Studie dokládá, že až 95% lidí se skutečně chová jako ovce

Vědci z university v Leedsu prováděli průzkum, který potvrdil naši tendenci jednat jako ovce, když bezděčně následujeme dav, jako bychom ani neměli svou vlastní uvažující mysl.Zde se nacházíte:

~ Důležité ~

Všechny informace a materiály, které se nalézají na těchto stránkách, slouží pouze pro vzdělávací účely a žádná z uváděných doporučení nemají za cíl nahradit radu od Vašeho lékaře. Před aplikací všech změn byste měli vyhledat radu kompetentního specialisty, který je schopen zhodnotit Vaše příznaky a aktuální zdravotní stav. Je důležité, abyste neomezovali, neměnili či nepřerušovali užívání léků či doporučenou léčbu bez předchozí konzultace s Vašim lékařem či jiným odborníkem. I přes upřímnou snahu přinášet pouze kvalitní materiály nenesou autoři stránek žádnou  odpovědnost za případné komplikace vzniklé použitím zde prezentovaných informací.

NaturalMagic.cz