• Spánek základ života

  Vaření začíná nákupem a pořádný spánek kvalitní matrací. Jste si ale jistí, že právě matrace vám zajistí dobrý spánek? A není tomu přesně naopak? Není matrace právě to jediné, co vás od kvalitního spánku dělí?

  Prečíst článek

  Pokud už máte správný podklad a pořád se nemůžete dobře vyspat. Zkuste inspiraci některým z následujících tipů pro efektivnější spánek.

  Prečíst článek

 • Konopný olej: ať žije král

  Konopný olej získávaný z rostliny zvané konopí seté je označován za zázračnou potravinu díky své vyrovnané koncentraci omega mastných kyselin.

  Prečíst článek

 • Deset mýtů o běhání naboso

  Běhání naboso, minimalistický i přirozený běh – to vše jsou výrazy označující běhání takovým způsobem, který dovoluje našim chodidlům fungovat v souladu s tím, jak jsou k běhu od přírody uzpůsobené.

  Přečíst článek

 • Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky

  Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. 

  Přečíst článek

Přihlášení

Online

Právě přítomno: 33 hostů a žádný člen

Konzumace fluoridu vede k poškození mozku, ukazuje studie

Velké množství nových zpráv, zdůrazňujících rizika spjatá s fluoridací pitné vody, činí obhajování tohoto postupu pro flurodové fanatiky stále složitějším. Nová studie publikovaná v časopise Neurologia ukazuje, že trvalé vystavení a konzumace fluoridových preparátů, které se přidávají do vodovodní sítě, může způsobit vážné poškození mozku a nervové soustavy. V souladu s výsledky několika nedávných studií odkrývá šílenství dobrovolného přidávání toxických chemikálií do vodních zdrojů ve jménu ochrany zubů.

 

Dlouhotrvající příjem fluoridu může způsobit važnou újmu na zdraví - obzvláště na nervovém systému." píší ve své zprávě výzkumníci Valdez a Jiminez. "Fluorid dokáže překonat bariéru mezi krví a mozkem, což může způsobit biochemické a funkční změny v nervovém systému během těhotenství, jelikož fluorid se hromadí v mozkové tkáni už před narozením.


Tak tady to máte, přátelé. Fluroidové sloučeniny, získavané z odpadu vznikajícího při těžbě hliníku a fosfátů, přecházejí rovnou do mozku, kde se ukládají a zakládají na nemoci. Pronikají taky do štítné žlázy a do mozkových žláz (šišinky) a narušují produkci hormonů, což vede k mnoha dalším onemocněním.

Děsivou pravdu o fluoridu už zkrátka nelze dále popírat. Stále se vynořují nové důkazy o tom, že fluorid je vysoce toxický chemický jed, což přiznává dokonce už i US Environmental Protection Agency (EPA - agentura pro životní prostředí). US Centers for Disease Control (CDC - centrum pro kontrolu chorob) také nedávno zahájilo odstranění následků poškození snížením doporučených bezpečných dávek jako reakci na studia dokazující, že fluorid škodí dětem.

 

(http://www.naturalnews.com/030952_CDC_fluoride.html)

Rada odborníků na fluroid z National Research Council (národního výzkumného střediska) říká:

Je zřejmé, že fluroidy mají schopnost ovlivňovat mozkovou činnost. Fluoridy také zvyšují tvorbu volných radikálů v mozku několika rozdílnými způsoby. Tyto změny připouštějí možnost, že fluroidy mohou přispívat k riziku vzniku Alzheimerovy choroby.


Za zmínku také stojí fakt, že ve vydání magazínu Time z 12. dubna 2010 je fluorid uvedený mezi "Deseti nejčastěji se vyskytujícími toxiny v domácnosti." Fluorid je zde označen jako "toxin poškozující nervovou soustavu a při pozření potencionálně přispívající k tvorbě nádorů," a je opravdu těžké pochopit, jak může kdokoli navrhovat, že jeho přidání do zdrojů pitné vody může být jakkoli prospěšné.

"Fluroid může být toxický již v množství při požití jednoho ppm (miliontiny celku) a efekty nejsou okamžité, jelikož může trvat 20 let či déle, než se projeví," dodává zpráva.

 

Autor

Ethan A. Huff
Přeložil: Sonnak
Zdroj: http://www.naturalnews.com/032957_fluoride_brain_damage.html

 

Sdílet na Facebooku

 

Zapojte se!

Hledáme překladatele, zdravotní badatelky, detektivy a novinářky. Pokud se chcete zapojit, dejte nám vedět!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RSS

NaturalMagic.cz RSS feed


Magic TV: Bioenergetické uvolnění s Elliottem Hulsem

Vážení přátelé, dneškem počínaje se budete na našich/vašich stránkách setkávat s novým médiem. Přinášíme vám první z doufejme že dlouhé řady přeložených videí. Omluvte hned takhle na startovní čáře několik peprnějších výrazů, ale k Elliottu Hulsovi upřímnost zkrátka patří...

 

Základy zdraví: vše o aspartamu

Přes miliarda lidí na celém světě konzumuje aspartam v jídle a nápojích s důvěrou, že jde o bezpečnou látku. Co už ale pravděpodobně nevědí je, že je zodpovědný za více než 75% stížností na vedlejší účinky...Dvě nové studie varují – lékaři mohou být nebezpeční pro vaše zdraví

Dnešní systém výuky na univerzitách vede mediky k tomu, aby se naučili kritickému myšlení o potřebách nasazení i potenciálních nebezpečích každého léku, který se chystají předepsat. A chirurgové přistupují k operaci jen tehdy, když...


Zde se nacházíte:

~ Důležité ~

Všechny informace a materiály, které se nalézají na těchto stránkách, slouží pouze pro vzdělávací účely a žádná z uváděných doporučení nemají za cíl nahradit radu od Vašeho lékaře. Před aplikací všech změn byste měli vyhledat radu kompetentního specialisty, který je schopen zhodnotit Vaše příznaky a aktuální zdravotní stav. Je důležité, abyste neomezovali, neměnili či nepřerušovali užívání léků či doporučenou léčbu bez předchozí konzultace s Vašim lékařem či jiným odborníkem. I přes upřímnou snahu přinášet pouze kvalitní materiály nenesou autoři stránek žádnou  odpovědnost za případné komplikace vzniklé použitím zde prezentovaných informací.

NaturalMagic.cz