• Spánek základ života

  Vaření začíná nákupem a pořádný spánek kvalitní matrací. Jste si ale jistí, že právě matrace vám zajistí dobrý spánek? A není tomu přesně naopak? Není matrace právě to jediné, co vás od kvalitního spánku dělí?

  Prečíst článek

  Pokud už máte správný podklad a pořád se nemůžete dobře vyspat. Zkuste inspiraci některým z následujících tipů pro efektivnější spánek.

  Prečíst článek

 • Konopný olej: ať žije král

  Konopný olej získávaný z rostliny zvané konopí seté je označován za zázračnou potravinu díky své vyrovnané koncentraci omega mastných kyselin.

  Prečíst článek

 • Deset mýtů o běhání naboso

  Běhání naboso, minimalistický i přirozený běh – to vše jsou výrazy označující běhání takovým způsobem, který dovoluje našim chodidlům fungovat v souladu s tím, jak jsou k běhu od přírody uzpůsobené.

  Přečíst článek

 • Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky

  Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. 

  Přečíst článek

Přihlášení

Online

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

Ze záhadné smrti dcery viní rodiče vakcínu Gardasil

Tvrzení rodičů dívky z Nového Zélandu, že vakcína zaměřená na prevenci rakoviny děložního čípku způsobila její smrt, bylo výzkumníky z Aucklandské Univerzity zavrhnuto jako „překroucená pseudověda“.Podle místních novin The Dominion Post byla osmnáctiletá Jasmine Renata nalezena mrtvá ve své posteli ve městě Upper Hutt v září roku 2009, šest měsíců po aplikaci poslední ze tří dávek vakcíny.


 Její matka Rhonda během vyšetřování uvedla, že než dcera obdržela vakcínu Gardasil, byla zdravá a v kondici, což se změnilo po první vakcíně, stejně jako její psychický stav.

 

Rhonda Renata dosvědčila, že její dcera začala trpět pocity bušení srdce, neustále ucpaným nosem, v noci se potila, objevily se bradavice, bolesti kloubů, nevolnost a vypadávání vlasů. Dodala, že její dcera působila rozrušeně a vznětlivě, „naštvala se kvůli věcem, které by ji normálně nevadily,“ dodaly noviny.

 

Po smrti dcery paní Renata řekla, že začala mít obavy, zda není na vině vakcína. Přesvědčila Kanadského vědce, profesora Christopera Shawa, aby provedl testy dceřiny mozkové tkáně.

 

 

Vedlejší účinky se projevily hned po první injekci

Místní koroner Ian Smith vznesl pochybnosti otázkou, proč paní Renata a její rodina nenechala svou dceru testovat na možnou vrozenou srdeční vadu, když dostala tu možnost.

 

Odpověděla, že nikdo v historii rodiny neměl srdeční problémy.

 

Jediná osoba, která tady v tuto chvíli není, je moje dcera, a ona jediná dostala Gardasil,“ řekla paní Renata a dodala, že rodina přemýšlela nad tím, že nechá dceru testovat, ale neučinili tak.

 

Během vyšetřování paní Renata popsala, že našla svou dceru bez známek života v posteli poté, co se neohlásila v práci. Večer předtím ještě dcerou večeřeli.

 

Během svědectví v dalších dnech uvedla paní Renata v rozhovoru s vyšetřujícími orgány, že profesor Shaw uvedl, že společně s Americkým patologem Sin Hang Leem pozorovali „silné hliníkové skvrny v mozkové tkáni dívky, které mohly působit jako ‚trojský kůň‘, který s sebou  přinesl lidský papilomavirus neboli HPV do jejího mozku,“, uvedl deník Post.

 

Jiný názor měla Helen Petousis-Harris z Poradenského Imunizačního Centra při Aucklandské Univerzitě, která oponovala, že argumenty, které předložili doktoři, nebyly vědecky platné.

 

 

Obhajování Gardasilu

Vzhledem k tomu, o jak vážnou záležitost se jedná, mi to přijde dost znepokojující. Každý, kdo dostal vakcínu, by si mohl začít dělat starosti a každý, kdo se na očkování chystá, by se toho mohl začít obávat,“ řekla.

 

Jenže to není založené na žádných důkazech, což není dobré. Rozhodnutí musíte učinit na základě spolehlivé vědy,“ řekla a dodala, že důkazy doktorů o spojitosti mezi hladinou hliníku, Gardasilu a rizikem rakoviny děložního čípku byly přinejlepším chatrné.

 

Vydáte do oběhu prohlášení o něčem, co může nebo nemusí být pravda, a poté začnete činit závěry a hypotézy bez faktického podkladu,“ dodala Petousis-Harris. „Poté pokračujete a čím dále zajdete, tím těžší je vaše tvrzení podložit.“

 

Uvedla, že prodiskutování nedostatků v provedeném výzkumu bylo zásadní, aby rodiče i potencionální příjemkyně vakcíny měli všechny důležité informace a mohly učinit uvážené rozhodnutí.

 

Byla jsem velice zklamaná, že se v diskusi objevilo tolik dohadů a pseudovědy ve snaze pochybovat o vakcíně s tak vysokým stupněm bezpečnosti,“ řekla.

 

Gardasil vyráběný firmou Merk & Co. byl představen roku 2006. Výrobce uvedl, že klinické testy potvrdily účinnost léku při zabránění přenosu některých kmenů lidského papilomaviru (HPV), způsobujícího rakovinu děložního čípku, v rozmezí efektivity 90 – 100%.


 

Více žen a matek viní Gardasil

Deborah Kotz, redaktorka U.S. News a World Report zaměřující se na problémy žen uvedla, že po napsání článku, který se informoval o státem plánovaném prošetření vedlejších účinků vakcíny, obdržela množství emailů v souvislosti s Gardasilem.

 

Má jednadvacetiletá dcera Chris dostala svou první injekci Gardasilu 3. června 2008,“ napsala Emily Tarsell v emailu Kotzové. „Byla nalezena mrtvá ve své posteli osmnáct dní poté. Byla to zdravá, chytrá, talentovaná mladá slečna, hrála tenis za tým univerzity Bard College, kde by tento rok promovala s vyznamenáním.“

 

Po očkování se u mé dcery objevila epilepsie, ale když se o tom někde zmíním, většina lidí o spojitosti pochybuje,“ napsala čtenářka Nina Kenney.

 

Moji dceru postihla během série dávek Gardasilu obrna lícního nervu s následným ochrnutím pravé části obličeje,“ napsala Della Smith. „Dva měsíce poté u ní byla diagnostikována Graves-Basedowa choroba. Doktor řekl, že nejpravděpodobnější příčinou nejspíše bude reakce imunitního systému na něco, co nedokáže určit.Autor

J. D. Heyes
Přeložil: Sonnak
Zdroj: http://www.naturalnews.com/037338_Gardasil


Zapojte se!

Hledáme překladatele, zdravotní badatelky, detektivy a novinářky. Pokud se chcete zapojit, dejte nám vedět!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RSS

NaturalMagic.cz RSS feed


Konzumace fluoridu vede k poškození mozku, ukazuje studie

Nová studie publikovaná v časopise Neurologia ukazuje, že trvalé vystavení a konzumace fluoridových preparátů, které se přidávají do vodovodní sítě, může způsobit vážné poškození mozku a nervové soustavy.

 

 

Další padouch v kosmetice aneb nová látka způsobující „epidemii“ kožních alergií

Parabeny, ftaláty, hliník, olovo – seznam dobře známých kosmetických celebrit, od kterých se už mnoho z vás drží v uctivé vzdálenosti. Nyní si do něj můžete přidat další. Jmenuje se methylisothiazolinon nebo také zkráceně MI a je to skutečně kanón.

 

Znečištěný vzduch v budovách: podívejme se na jeho příčiny a řešení

Na základě zjištění americké Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) bývá vnitřní znečištění vzduchu často 2 až 5-násobně horší než mívá vzduch venku. V extrémních případech bylo dokonce naměřeno znečištění až 100-násobně horší.


Zde se nacházíte:

~ Důležité ~

Všechny informace a materiály, které se nalézají na těchto stránkách, slouží pouze pro vzdělávací účely a žádná z uváděných doporučení nemají za cíl nahradit radu od Vašeho lékaře. Před aplikací všech změn byste měli vyhledat radu kompetentního specialisty, který je schopen zhodnotit Vaše příznaky a aktuální zdravotní stav. Je důležité, abyste neomezovali, neměnili či nepřerušovali užívání léků či doporučenou léčbu bez předchozí konzultace s Vašim lékařem či jiným odborníkem. I přes upřímnou snahu přinášet pouze kvalitní materiály nenesou autoři stránek žádnou  odpovědnost za případné komplikace vzniklé použitím zde prezentovaných informací.

NaturalMagic.cz