• Spánek základ života

  Vaření začíná nákupem a pořádný spánek kvalitní matrací. Jste si ale jistí, že právě matrace vám zajistí dobrý spánek? A není tomu přesně naopak? Není matrace právě to jediné, co vás od kvalitního spánku dělí?

  Prečíst článek

  Pokud už máte správný podklad a pořád se nemůžete dobře vyspat. Zkuste inspiraci některým z následujících tipů pro efektivnější spánek.

  Prečíst článek

 • Konopný olej: ať žije král

  Konopný olej získávaný z rostliny zvané konopí seté je označován za zázračnou potravinu díky své vyrovnané koncentraci omega mastných kyselin.

  Prečíst článek

 • Deset mýtů o běhání naboso

  Běhání naboso, minimalistický i přirozený běh – to vše jsou výrazy označující běhání takovým způsobem, který dovoluje našim chodidlům fungovat v souladu s tím, jak jsou k běhu od přírody uzpůsobené.

  Přečíst článek

 • Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky

  Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. 

  Přečíst článek

Přihlášení

Online

Právě přítomno: 69 hostů a žádný člen

Zpráva vydaná institutem pro medicínu potvrzuje nebezpečnost vakcín

Už mnoho let se střetávají odborníci na přírodní léčbu s představiteli oficiální medicíny v otázkách nebezpečnosti vakcín, avšak poslední zpráva, kterou oficiálně vydal the Institute of Medicine (IOM) předkládá nový významný argument; odhaluje se v ní souvislost mezi aplikováním vakcín a jejich nepříznivými vedlejšími účinky. Tato zevrubná zpráva o bezpečnostních aspektech, kterou vydala organizace zaměřená na ověřování vedlejších účinků vakcín, obsahuje na svém konci zjištění, jež dosud odmítalo přiznat mnoho představitelů oficiální medicíny.

Konstatování, že „reálně existují souvislosti mezi určitými vakcínami a zdravotními komplikacemi“ je možné označit za převratné, neboť pochází od organizace, reprezentující klasickou medicínu (ačkoliv ani zdaleka neodhaluje všechna nebezpečí spojená s vakcinacemi). Jako příklad je možné uvést třeba populární vakcínu Gardasil, vyvinutou společností Merck. Tato byla v USA dána do souvislostí už se 49 úmrtími a s velkým počtem hospitalizací. Aby byly věci ještě horší, zákonodárci v Kalifornii odhlasovali zákon, který předepisuje povinnost tohoto očkování u mladých obyvatel tohoto státu – a to dokonce u obou pohlaví. Následně ale vyšlo najevo, že zákonodárci, kteří byli klíčoví pro odsouhlasení tohoto zákona, dostávali finanční pobídky od Mercku a měli přislíbeny miliónové částky, pokud tento zákon projde schválením.

Škodlivé vakcíny jsou stále prosazovány představiteli medicíny

I navzdory varováním IOM a prokázaným souvislostem s úmrtími, nás „experti na medicínu“stále ujišťují, že vakcinace jsou prováděny pouze s „osvědčenými“ vakcínami. Mezi takové má patřit třeba i sezónní očkování proti chřipce, jež nyní bývá kombinováno s vakcínou proti prasečí chřipce (H1N1). A právě ta byla dána do souvislostí se smrtelným nervovým onemocněním – narkolepsií. A co je na tom ještě paradoxnějším, je skutečnost, že vakcína proti H1N1 vykazuje mnoho nebezpečných vedlejších účinků, a přitom byla vyvinuta k léčbě onemocnění, jež se nakonec ukázalo být méně nebezpečné, než běžná sezónní chřipka.

Když v roce 2009 zneužili výrobci vakcíny proti H1N1 falešného poplachu kolem pandemie, podařilo se jim na trhu realizovat svou masovou produkci. Lékárny a kliniky po celém světě využily příležitosti distribuovat tento lék v nebývalých objemech a urychleně zřizovaly výdejny a očkovací centra. Milióny lidí tak obdrželi dávku vakcíny obsahující cca 25 mikrogramů thimerosalu, jenž v sobě obsahuje kolem 50% rtuti. Taková dávka však přesahuje více než 250x bezpečnou hranici pro obsah rtuti, kterou stanovuje EPA. To způsobilo, že se po celém světě začalo šířit onemocnění syndromem Guillain-Barre. Jde o smrtelné onemocnění nervů, související s vakcinací proti H1N1 - jak připustili vládní představitelé pro zdravotnictví o několik měsíců později.

Nyní už i představitelé klasické medicíny mluví o nebezpečích vakcín a opírají se přitom o obrovské množství výsledků vědeckého výzkumu. Neúčinné a přímo škodlivé vakcíny, jako jsou třeba ty proti sezónní chřipce bývají lidem vnucovány prostřednictvím nákladných marketingových kampaní a zkreslených tvrzení o prevenci proti chřipce. Nebezpečí, která nám hrozí od vakcín, jsou velmi reálná – a přitom máme k dispozici přírodní alternativy, jako jsou například vitamín D nebo dostatek pohybu. Tyto jsou mnohem bezpečnější a efektivnější metodou, jak se vyhnout nákaze.Autor

Anthony Gucciardi
Přeložil: VaP
Zdroj: http://www.naturalnews.com/034334_Institute_of_Medicine_vaccination


Zapojte se!

Hledáme překladatele, zdravotní badatelky, detektivy a novinářky. Pokud se chcete zapojit, dejte nám vedět!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RSS

NaturalMagic.cz RSS feed


Zenová motivace

Během stresujícího období, když jsem ještě pracoval jako manažer, bylo mou nejméně oblíbenou částí dne slyšet ráno budík. Muset vstát a čelit novému dni plnému těžkých pracovních výzev a podnikového politikaření pro mě nebyla procházka růžovým sadem. Proto....

 

Parfémy celebrit jsou nabité toxickými látkami

Dokonce i luxusní parfémy jsou vyráběny ze směsi nebezpečných a netestovaných látek, které mohou způsobovat alergie či narušovat hormonální systém...
Jak poznat kávu bez mykotoxinů

Mykotoxiny jsou nebezpečné látky, které se v kávě vyskytují poměrně často. Na druhou stranu nabízí káva i některé pozitivní zdravotní účinky, pomáhá zlepšovat výkon a koncentrovat mysl. Jak tedy můžete pokračovat v pití kávy...


Zde se nacházíte:

~ Důležité ~

Všechny informace a materiály, které se nalézají na těchto stránkách, slouží pouze pro vzdělávací účely a žádná z uváděných doporučení nemají za cíl nahradit radu od Vašeho lékaře. Před aplikací všech změn byste měli vyhledat radu kompetentního specialisty, který je schopen zhodnotit Vaše příznaky a aktuální zdravotní stav. Je důležité, abyste neomezovali, neměnili či nepřerušovali užívání léků či doporučenou léčbu bez předchozí konzultace s Vašim lékařem či jiným odborníkem. I přes upřímnou snahu přinášet pouze kvalitní materiály nenesou autoři stránek žádnou  odpovědnost za případné komplikace vzniklé použitím zde prezentovaných informací.

NaturalMagic.cz