• Spánek základ života

  Vaření začíná nákupem a pořádný spánek kvalitní matrací. Jste si ale jistí, že právě matrace vám zajistí dobrý spánek? A není tomu přesně naopak? Není matrace právě to jediné, co vás od kvalitního spánku dělí?

  Prečíst článek

  Pokud už máte správný podklad a pořád se nemůžete dobře vyspat. Zkuste inspiraci některým z následujících tipů pro efektivnější spánek.

  Prečíst článek

 • Konopný olej: ať žije král

  Konopný olej získávaný z rostliny zvané konopí seté je označován za zázračnou potravinu díky své vyrovnané koncentraci omega mastných kyselin.

  Prečíst článek

 • Deset mýtů o běhání naboso

  Běhání naboso, minimalistický i přirozený běh – to vše jsou výrazy označující běhání takovým způsobem, který dovoluje našim chodidlům fungovat v souladu s tím, jak jsou k běhu od přírody uzpůsobené.

  Přečíst článek

 • Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky

  Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. 

  Přečíst článek

Přihlášení

Online

Právě přítomno: 47 hostů a žádný člen

Za posledních 27 let zemřely kvůli lékům 3 miliony lidí, vitaminové doplňky nemají na kontě žádnou smrt

Navzdory hlasům o neúčinnosti a toxicitě vitaminových doplňků, které jsou šířeny klasickými lékařskými institucemi a populárními médii, nemá jejich požívání za uplynulých 27 let na kontě jedinou smrt. Farmaceutická léčiva jsou naproti tomu zodpovědná za 3 miliony úmrtí, převyšující celkový počet obětí dopravních nehod. V roce 2009 byly ve Spojených státech léky zodpovědné za úmrtí 37 485 lidí. 

Údaje pocházejí z výroční zprávy Asociace center pro kontrolu jedů (AAPCC) a zjištění odporují tvrzením většiny lékařů a úřadů, která tvrdí, že farmaceutická léčiva jsou pouze "vědou ověřené metody k vyléčení nemocí". Výsledky zprávy totiž ukazují, že léky častokrát vedou ke smrti či k dalším nesčetným vedlejším účinkům. Ve skutečnosti však zpráva ani nezaznamenává počet hospitalizací a vedlejších účinků. Dokumentuje pouze 3 miliony úmrtí v důsledku požití léčiv, mnoho dalších nepříznivých účinků bylo také spojeno s populárními léky, jako jsou například léky na nachlazení nebo alergie. 

Ohromující je, že průměrně si na příbalovém letáku můžeme přečíst okolo 70 negativních vedlejších účinků, přestože jich některé velmi populární léky obsahují 100, některé až 125. Některé léky mají na výčtu dokonce 525 škodlivých vedlejších účinků. Tyto léky předepisují doktoři k "léčení" pacientů, i když jsou vedlejší účinky běžně horší než nemoc, kterou údajně léčí.

Tyto vedlejší účinky jsou jedním z důvodu, proč v současné době Správa potravin a léčiv (FDA) stahuje z lékáren přes 500 léků na nachlazení a alergie. Co ovšem Správa potravin a léčiv ovšem neuvádí, jsou vedlejší účinky spojené s nejprodávanějšími terapeutickými léky na trhu - s antipsychotiky. U těchto léků, předepisovaných k "léčení" sebevražedných myšlenek a chování, bylo zjištěno, že ve skutečnosti vedou k sebevraždám a k nemocem jako je cukrovka. Vedlejší účinky byly tak vážné, že o tom dětští lékaři začali otevřeně mluvit v médiích, když poukazovali na spojení mezi antipsychotiky a cukrovkou.

Tito informátoři, upozorňující v dobré víře na neetické jednání farmaceutického průmyslu, uveřejnili spojitost mezi léky ovlivňujícími psychiku a sebevraždami poté, co se tuto skutečnost snažili výrobci léků ututlat. Firma Eli Lilly, výrobce Prozacu, ignorovala a skrývala studie datující se až k roku 1980, které prokazovaly, že užívání Prozacu může vést k sebevražedným myšlenkám. Společnost byla schopna zatajovat tato zjištění před zákazníky na světě až do doby, kdy doktor Martin Teicher z Harvardu nepředal tato data novinářům.

Teicher řekl, že s americkými občany bylo "nakládáno jako s pokusnými králíky v rozsáhlém lékařském experimentu."

Farmaceutické léky mají nespočet toxických vedlejších účinků a nelikvidují samotnou příčinu vzniku nemoci, kterou údajně dokážou vyléčit. S 3 miliony obětí na kontě v posledních 27 letech, což převyšuje i roční počet obětí dopravních nehod, jsou léky smrtelná a neúčinná volba, když přijde na boj s nemocí.Autor

Anthony Gucciardi
Přeložil: Sonnak
Zdroj: http://www.naturalnews.com/034372_vitamins...


Zapojte se!

Hledáme překladatele, zdravotní badatelky, detektivy a novinářky. Pokud se chcete zapojit, dejte nám vedět!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RSS

NaturalMagic.cz RSS feed


Zdravotní rychlovka: Samozhášecí cigarety jsou zdravotně závadnější než klasické

Od 17. listopadu roku 2011 se po celé Evropské unii musí prodávat cigarety, které při ponechání bez dozoru nedohoří až k filtru, nýbrž dokáží samy zhasnout. Má se tak předejít častým požárům způsobeným zapomenutou cigaretou. Zdali ovšem...


Magic TV: Drsná metoda Ido Portala

Problémy se zdravím nespočívají jen v detailech. Zapomínáme a ztrácíme samotné základy toho, jak by naše tělo mělo správně fungovat. Naštěstí ale existují lidé, kteří ještě nezapomněli. Jedním z nich je Ido Portal.

 

Jak vás moderní filozofie zabíjí

Edward Bernays (1891-1995) byl synovcem Sigmunda Freuda a kromě toho byl také první osobností, která převzala myšlenky svého strýce, aby je využila k manipulaci s masami. Všechno to začalo už počátkem 20 století...


Zde se nacházíte:

~ Důležité ~

Všechny informace a materiály, které se nalézají na těchto stránkách, slouží pouze pro vzdělávací účely a žádná z uváděných doporučení nemají za cíl nahradit radu od Vašeho lékaře. Před aplikací všech změn byste měli vyhledat radu kompetentního specialisty, který je schopen zhodnotit Vaše příznaky a aktuální zdravotní stav. Je důležité, abyste neomezovali, neměnili či nepřerušovali užívání léků či doporučenou léčbu bez předchozí konzultace s Vašim lékařem či jiným odborníkem. I přes upřímnou snahu přinášet pouze kvalitní materiály nenesou autoři stránek žádnou  odpovědnost za případné komplikace vzniklé použitím zde prezentovaných informací.

NaturalMagic.cz