• Spánek základ života

  Vaření začíná nákupem a pořádný spánek kvalitní matrací. Jste si ale jistí, že právě matrace vám zajistí dobrý spánek? A není tomu přesně naopak? Není matrace právě to jediné, co vás od kvalitního spánku dělí?

  Prečíst článek

  Pokud už máte správný podklad a pořád se nemůžete dobře vyspat. Zkuste inspiraci některým z následujících tipů pro efektivnější spánek.

  Prečíst článek

 • Konopný olej: ať žije král

  Konopný olej získávaný z rostliny zvané konopí seté je označován za zázračnou potravinu díky své vyrovnané koncentraci omega mastných kyselin.

  Prečíst článek

 • Deset mýtů o běhání naboso

  Běhání naboso, minimalistický i přirozený běh – to vše jsou výrazy označující běhání takovým způsobem, který dovoluje našim chodidlům fungovat v souladu s tím, jak jsou k běhu od přírody uzpůsobené.

  Přečíst článek

 • Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky

  Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. 

  Přečíst článek

Přihlášení

Online

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen

Metoda pro skončení s kouřením, která skutečně funguje – Bio tabák

Ještě předtím než byl tabák znečištěn 1000 – 4000 chemikáliemi, mohl každý skončit s kouřením bez dlouhého odvykání i cizí pomoci. Dnes ale většina prémiových značek nadopovala cigarety nikotinem natolik, že jde o malý zázrak, když někdo s kouřením přestane.

Většina kuřáků si zapálí, jen aby se cítili normálně a dostalo se jim určitého povzbuzení a relaxace, avšak i po tom, co s kouřením skončí, jsou jejich orgány a centrální nervová soustava otráveny chemikáliemi ještě dalších 12 měsíců. A právě tento nemocný stav, ne závislost na nikotinu, strhává kuřáky při hledání úlevy zpět ke kouření.

Historie komerční tabákové produkce v USA se datuje do 17. století, kdy byly vysazeny první rostliny. Proč by ale měly mít chemikálie v cigaretách větší vliv na závislost než samotný nikotin? Většina kuřáků si neuvědomuje, že jsou to právě chemikálie působící na centrální nervový systém, kdo podněcuje potřebu krátkodobé úlevy, kterou nikotin přináší.

Ukazuje se, že prémiové značky cigaret obsahují chemikálií více než ty ostatní, a to je důvod, proč hrají na trhu prim. Jejich “věrní kuřáci” by nekouřili konkurenční značku, protože prostě nemá požadovanou “chuť” a nebo je nedokáže správně “nastartovat”. Kuřáci si ale neuvědomují, že právě za tyto požadované vlastnosti draze platí – ať už větším obsahem pesticidů, čpavku nebo toxickým mixem, který dokáže poškodit jejich mozek a plíce i v krátkém časovém horizontu.

Když se kuřák snaží s kouřením skončit s pomocí prášků, náplastí, nikotinových žvýkaček, elektronických cigaret nebo prostě jen tak, není to touha po nikotinu, co ho táhne zpět ke kouření – nikotinová závislost je totiž prolomena po prvních 3 až 4 dnech.

Kdyby všichni výrobci cigaret byli vystaveni přísným kontrolám a regulacím a neměli jinou možnost než eliminovat všechny chemikálie z cigaret, počty případů rakoviny by výrazně poklesly a kuřáci by opět byli schopni přestat kouřit bez cizí pomoci. 

14AndOut je komplexní program pro ukončení kouření, ve kterém hraje klíčovou roli právě užívání bio tabáku. Pouhým vyřazením chemikálií z procesu kouření, tak lze potlačit nutkání zakouřit si, a tím prolomit celou závislost. 

Více o programu podporovaném Health Rangerem se můžete dozvědět zde: http://premium.naturalnews.tv/14AndOut__NN.htm

Jakmile kuřák odloží svoji prémiovou, chemikáliemi obtěžkanou značku cigaret, obyčejný program založený na příjmu vitamínů, živin a suplementů odmění jeho srdce, mozek a centrální nervovou soustavu energií a životní rovnováhou tak, že už po nikotinu nikdy nezatouží. 14AndOut si lze jednoduše stáhnout jako video, takže nemusíte na nic čekat. Spolu s ním dostanete i důkladně propracovaný výživový plán.Autor

S. D. Wells
Přeložil: Honz4
Zdroj: http://www.naturalnews.com/034318_quit_smoking_method_organic


Zapojte se!

Hledáme překladatele, zdravotní badatelky, detektivy a novinářky. Pokud se chcete zapojit, dejte nám vedět!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RSS

NaturalMagic.cz RSS feed


Račte si vybrat: Sex nebo rohlík?

Nesnášenlivost lepku je na strmějším vzestupu než jakákoli jiná potravinová intolerance. Postihuje samozřejmě lidi trpící celiakií, ale taky velké procento populace, které k celiakii nemá genetické dispozice.


 

Přerušované hladovění prospívá mozku

Podle nové studie, kterou prováděl the National Institute on Aging v Baltimoru, je zjevné, že jednodenní až dvoudenní půst prováděný každý týden zřejmě zlepšuje stav mozku u nemocných s Alzheimerovu nebo Parkinsonovou chorobou.


Jak porazit rakovinu s pomocí jmelí

Období, kdy si ozdobíme byt jmelím je už téměř tady - a s ním také souvisí konání 5. mezinárodního sympozia o jmelí v Německu. Jeho hlavním programem bylo zrekapitulovat poslední zkušenosti terapie rakoviny s pomocí jmelí.Zde se nacházíte:

~ Důležité ~

Všechny informace a materiály, které se nalézají na těchto stránkách, slouží pouze pro vzdělávací účely a žádná z uváděných doporučení nemají za cíl nahradit radu od Vašeho lékaře. Před aplikací všech změn byste měli vyhledat radu kompetentního specialisty, který je schopen zhodnotit Vaše příznaky a aktuální zdravotní stav. Je důležité, abyste neomezovali, neměnili či nepřerušovali užívání léků či doporučenou léčbu bez předchozí konzultace s Vašim lékařem či jiným odborníkem. I přes upřímnou snahu přinášet pouze kvalitní materiály nenesou autoři stránek žádnou  odpovědnost za případné komplikace vzniklé použitím zde prezentovaných informací.

NaturalMagic.cz