• Spánek základ života

  Vaření začíná nákupem a pořádný spánek kvalitní matrací. Jste si ale jistí, že právě matrace vám zajistí dobrý spánek? A není tomu přesně naopak? Není matrace právě to jediné, co vás od kvalitního spánku dělí?

  Prečíst článek

  Pokud už máte správný podklad a pořád se nemůžete dobře vyspat. Zkuste inspiraci některým z následujících tipů pro efektivnější spánek.

  Prečíst článek

 • Konopný olej: ať žije král

  Konopný olej získávaný z rostliny zvané konopí seté je označován za zázračnou potravinu díky své vyrovnané koncentraci omega mastných kyselin.

  Prečíst článek

 • Deset mýtů o běhání naboso

  Běhání naboso, minimalistický i přirozený běh – to vše jsou výrazy označující běhání takovým způsobem, který dovoluje našim chodidlům fungovat v souladu s tím, jak jsou k běhu od přírody uzpůsobené.

  Přečíst článek

 • Jádra z meruněk ničí rakovinové buňky

  Jsou jádra z meruněk zdrojem přírodní látky, která zabíjí rakovinové buňky, aniž by při tom ruinovala také pacientovo zdraví a peněženku? Tato látka byla pojmenovaná laetril neboli vitamín B17. 

  Přečíst článek

Přihlášení

Online

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen

Poučte se o důvodech, proč je ve vakcínách hliník

Vakcíny stále patří k jednomu z nejcitlivějších témat v debatách o zdravotní péči. Je mnoho lidí, kteří na ně nadají dopustit a přičítají jim zásluhy za ukončení mnoha dětských infekčních chorob. Někteří z nás si ale dělají starosti z rostoucího počtu vakcín a legislativních předpisů, které ukládají veřejnosti povinnost očkování. Tou nejdůležitější věcí, kterou by si měl každý uvědomit, je ale odpověď na následující otázku: Co přesně vakcína obsahuje a jakým způsobem účinkuje?

Hydroxid hlinitý (Aluminum Hydroxide) je protoplazmickým jedem a účinným neurotoxinem, který je nepřirozený pro celý biochemický proces u kterékoliv formy života na naší Zemi. Americká akademie pediatrů označila hliník za jednoho z původců mnoha škodlivých buněčných nebo metabolických procesů, probíhajících v nervovém systému i v jiných tělesných tkáních. O hliníkových sloučeninách je už dlouho známo, že způsobují záněty v mozku, onemocnění kostí nebo anémii.

„Ve vakcínách je hydroxid hlinitý využíván k tomu, aby v těle vyvolával zvýšenou produkci protilátek, i když nikdo přesně neví, jak k tomu dochází,“ říká prof. Stanley Hem, který se specializuje na průmyslovou a fyzikální farmacii.

Ke stimulaci imunitního systému dochází díky působení proteinových molekul – antigenů. Důsledkem je zvýšená tvorba protilátek, které produkuje imunitní systém, aby se tělo mohlo bránit proti cizím vetřelcům. Ve 30. letech min.století byly vědecky testovány chemické látky, aby se zjistilo, zda by nemohly působit jako antigeny pro lidské tělo (adjuvanty) a tak přinutit jeho imunitní systém ke zvýšení tvorby protilátek. Velmi účinným adjuvantem se přitom ukázal být hliník a jeho sloučeniny, které dráždí imunitní systém a vyvolávají v něm zvýšenou produkci protilátek.

Aby se s ohledem na jeho toxicitu minimalizovaly expozice hliníkem v jednotlivých vakcínách, je v USA limitováno jeho množství na 0,85 mg. Novorozenci, kteří bývají očkováni podle běžných očkovacích kalendářů, takto už v prvních 6 měsících svého života obdrží až 4 mg hliníku. Jeho odstraňování z těla mívají běžně na starost ledviny. Lidé se zdravými ledvinami by měli být schopni vyloučit všechen hliník z vakcín. Výzkum v této oblasti nám ukázal, že asi 50% hliníku z vakcín nebo ze stravy bývá vyloučeno už v průběhu prvních 24 hodin a za dva týdny je ho z těla vyloučeno až 85%. Kojenci však mívají omezenou funkčnost ledvin a nemusí být schopni vyloučit tak velká množství hliníku. Od porodu bývá funkce ledvin velmi slabá a zesiluje až ve věku mezi 1. a 2. rokem věku dítěte.

Jedna z vědeckých studií z roku 1992 ukázala, že vakcíny s hliníkem způsobují u pokusných myší přechodné zvýšení hladin hliníku v mozkových tkáních a tyto vrcholí mezi 2-3 dnem po aplikaci. To je ale obzvláště znepokojivé, protože hliník vyvolává největší poškození právě v mozku. Studie prokázala, že hliník dokáže proniknout z krve až do mozkových tkání. Jiná studie, která byla publikována v roce 1997 v the New England Journal of Medicine, doložila, že u předčasně narozených dětí se po očkování vyskytovaly nebezpečné hladiny hliníku v kostech, krvi i v mozku. Tato toxicita pak může vést k velmi vážným mentálním postižením kolem 18. měsíce jejich věku.

Dnes stále ještě můžeme nalézt hliník v mnoha běžných vakcínách: DTP (záškrt, tetanus a černý kašel), hemofilus, pneumokok, žloutenka typu A, B, papilomavirus, antrax, vzteklina aj. V odborném článku, který publikovala americká FDA v roce 2004, se uvádí toto: „Výzkum naznačuje, že v případě pacientů s oslabenou funkcí ledvin a u předčasně narozených dětí, kteří obdrží za den více hliníku než je hranice 4-5 mcg na kilogram jejich tělesné hmotnosti, dochází k jeho akumulaci v hladinách, které se označují jako toxické pro centrální nervový systém a kosti.“

S ohledem na tyto hranice toxicity by pak novorozenec o váze do 3 kg neměl dostávat více než 11-14 mcg hliníku. Avšak např. vakcína proti žloutence typu B, která bývá aplikována brzy po narození, jej zpravidla obsahuje kolem 250 mcg, což je až 20x vyšší množství, než je bezpečný limit. Průměrné 2-měsíční batole váží kolem 6 kg a prostřednictvím povinných vakcín obdrží více než 1200 mcg hliníku – což přesahuje toxický práh až 50-násobně...

 

Poznámka editora: NaturalNews zásadně nesouhlasí s jakoukoliv formou testování na zvířatech. Plně podporujeme pouze takové použití humánních medicínských pokusů, které zohledňují zdraví a neubližují žádné živé bytosti.

 

 

 

 

Autor

Dr. David Jockers
Přeložil: VaP
Zdroj: http://www.naturalnews.com/033422_aluminum_vaccines.html

 

 

Sdílet na Facebooku

 

Zapojte se!

Hledáme překladatele, zdravotní badatelky, detektivy a novinářky. Pokud se chcete zapojit, dejte nám vedět!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RSS

NaturalMagic.cz RSS feed


Pět lží, které rádi říkají učitelé osobního růstu

Učitelé osobního růstu nám často říkají některé působivé lži a dělají to často jen proto, aby se dařilo uspět jim samotným. Asi to tak má být. Tyto pohodlné malé lži totiž mohou být i efektivními motivátory, neboť působí na primární lidské potřeby a emoce.


7 překvapivých pravd o opalování

Když se někoho zeptáte na opalovací krémy, obvykle obdržíte odpověď plnou mýtů a nepravdivých informací, které nám dokola opakují mainstreamová média a zdravotní autority. Téměř žádné informace, jež slýcháváte z tradičních médií, nejsou přesné. Proto jsme připravili...

 

Tisícům dívek je podávána injekční antikoncepce bez vědomí rodičů

Spojené království, rok 2013 – tisícům náctiletých dívek je injekčně podávána hormonální antikoncepce bez souhlasu či vědomí rodičů. Daily Mail informoval, že školní sestry podaly injekci přes 900 dívkám ve věku 13-16 let a dalších 7400 dívek ve věku 15 let...

 

Zde se nacházíte:

~ Důležité ~

Všechny informace a materiály, které se nalézají na těchto stránkách, slouží pouze pro vzdělávací účely a žádná z uváděných doporučení nemají za cíl nahradit radu od Vašeho lékaře. Před aplikací všech změn byste měli vyhledat radu kompetentního specialisty, který je schopen zhodnotit Vaše příznaky a aktuální zdravotní stav. Je důležité, abyste neomezovali, neměnili či nepřerušovali užívání léků či doporučenou léčbu bez předchozí konzultace s Vašim lékařem či jiným odborníkem. I přes upřímnou snahu přinášet pouze kvalitní materiály nenesou autoři stránek žádnou  odpovědnost za případné komplikace vzniklé použitím zde prezentovaných informací.

NaturalMagic.cz